Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız boya badanaalçı ve alçıpan hizmetleri, parke ve Fayans, asma ve gergi tavan, epoksi zemin kaplama, özel dolap yapımına kadar tüm inşaat ve dekorasyon alanında Van, Muğla, Denizli ve Aydın illerinde hizmet vermektedir.

Ayrıca boya bodana, alçı ve tüm dekorasyon alanlarını kaplayan işlemleri üstlenerek sizlere en iyi hizmetleri vermektedir.

Sizlerde firmamızdan hizmet almak ve bilgi edinmek için sitemizin iletişim kısmından bizlere ulaşarak detaylı bilgi alarak, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İç ve dış mekanların sorunsuz kullanımı için gerekli olan tamirat, tadilat işleri Es-Yapı İnşatt’ın uzman ekibi tarafından gerçekleştirilir. Bunun dışında alçı- boya, aydınlatma sistemleri, yer döşemelerinin birçok farklı çeşidine de ulaşabileceğiniz firmamızın temel ilkeleri, uzman bir ekiple kaliteli hizmet almanızı sağlamaktır.

Ulaşılan kaliteli hizmeti sonradan sündürülen, uzatılan zamanlarda değil de anlaşılan tarihte, hızlı bir şekilde almanızı sağlayan Es-Yapı İnşaat , Tadilat Dekorasyon ve Mühendislik alanlarında öncü bir firmadır.

Tüm yenilikleri, son teknolojileri takip eden ekibimiz, kendi tecrübelerini müşterilerin arzuları ile harmanlar ve ortaya her iki taraf da memnun edecek, aynı zamanda da yıllar boyu kullanılabilecek işlerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır.